ASUS 04G266008920 power adapter/inverter 90 W Black
£46.80
£39.00
Adaptor 90W 3Pin w/cord
| SKU | 04G266008920 |
|---|---|
| EAN | 5704327970781 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
This adapter can be used on All ASUS Notebooks, except the following models: A7, G2Sg, G50, G70, G71, X71, F70, N70, N90, W90, P2520L
| Features | |
|---|---|
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 4.7 A |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 4.7 A |
| Performance | |
|---|---|
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Popular
ASUS 04G266008920 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Recommended
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
04G266008920
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
ASUS
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|