ASUS 0A001-00066600 power adapter/inverter Indoor 120 W Black
£57.72
£48.10
Original charger/adapter
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A001-00066600 |
| EAN | 5715063509425 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | In Stock |
ASUS is passionate about technology and driven by innovation. We dream, we dare and we strive to create an effortless and joyful digital life for everyone. We're always in search of incredible ideas and experiences, and we aspire to deliver the incredible in everything we do.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
ASUS 0A001-00066600 power adapter/inve...
£57.72
£48.10
|
Hot Product
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
New
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Bestseller
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-00066600
|
LN9711001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
| Manufacturer |
ASUS
|
Brother
|
Brother
|
ASUS
|
HP
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Label Printer
|
Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|