Barco R9801309 projector lamp 350 W UHP
£815.72
£679.77
350W UHP projector lamp
| Brand compatibility | Barco |
|---|---|
| SKU | R9801309 |
| EAN | 8592978241070 |
| Manufacturer | Barco |
| Availability | In Stock |
CTWQ-51B, CTHD-61B, CTWU-61B, F50, CTPN-41B
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 350 W |
| Lamp type | UHP |
| Features | |
| OEM code | R9801309 |
| Manual | Yes |
| Brand compatibility | Barco |
| Bulb power | 350 W |
| Lamp type | UHP |
| Compatibility | - CTWQ-51B, CTHD-61B, CTWU-61B, F50, CTPN-41B |
| Weight & dimensions | |
| Width | 230 mm |
| Height | 210 mm |
| Depth | 230 mm |
| Weight | 200 g |
| Package weight | 710 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Barco |
| Compatibility | - CTWQ-51B, CTHD-61B, CTWU-61B, F50, CTPN-41B |
| Package type | Box |
| OEM code | R9801309 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package weight | 710 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Barco R9801309 projector lamp 350 W UHP
£815.72
£679.77
|
JVC PK-L3310U projector lamp 330 W UHP
£709.30
£591.08
|
Hot Product
Barco R9832773 projector lamp 465 W
£729.37
£607.81
|
Popular
Barco R9802212 projector lamp 350 W UHP
£690.11
£575.09
|
Recommended
Christie 003-102385-03 projector lamp...
£879.65
£733.04
|
CoreParts ML12571 projector lamp 350 W
£893.42
£744.52
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R9801309
|
PK-L3310U
|
R9832773
|
R9802212
|
003-102385-03
|
ML12571
|
| Manufacturer |
Barco
|
JVC
|
Barco
|
Barco
|
Christie
|
CoreParts
|
| Brand compatibility |
Barco
|
JVC
|
Barco
|
Barco
|
Christie
|
Mitsubishi Electric
|