Brother Black on White Gloss Laminated Tape, 9mm label-making tape TZ
£19.96
£16.63
Black on White Gloss Laminated Tape, 9mm
| SKU | TZ221 |
|---|---|
| EAN | 5711045105418 |
| Manufacturer | Brother |
| Availability | In Stock |
Brother’s unique, patented TZ tapes are designed to be extra hard wearing.
Features:
- black on white gloss laminated tape;
- 9mm width and 8 meters length.
Features:
- black on white gloss laminated tape;
- 9mm width and 8 meters length.
| Features | |
|---|---|
| Tape type | TZ |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Tape type | TZ |
| Tape size | 9 mm |
| Tape length | 8 m |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Depth | 108 mm |
| Weight | 422 g |
| Width | 172 mm |
| Tape size | 9 mm |
| Tape length | 8 m |
| Package weight | 514 g |
| Height | 335 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 514 g |
| Other features | |
| Tape size | 9 mm |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Brother Black on White Gloss Laminated...
£19.96
£16.63
|
Hot Product
Dymo 53713/S0720930 DirectLabel-etiket...
£28.56
£23.80
|
Dymo 45019/S0720590 DirectLabel-etiket...
£21.12
£17.60
|
New
Dymo 16958/S0718050 DirectLabel-etiket...
£26.88
£22.40
|
Bestseller
Dymo 45018/S0720580 DirectLabel-etiket...
£21.60
£18.00
|
Recommended
Dymo 43618/S0720790 DirectLabel-etiket...
£21.53
£17.94
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
TZ221
|
S0720930
|
S0720590
|
S0718050
|
S0720580
|
S0720790
|
| Manufacturer |
Brother
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
DYMO
|
| Label colour |
N/A
|
Black on white
|
Black on green
|
Black on white
|
Black on yellow
|
Black on yellow
|