BTI 127W AC Adapter for Microsoft Pro 6 7 8 9 Surface Pro x Surface Pro 7+ Surface Go 2/3 Surface Laptop Studio with EU power cable
£49.69
£41.41
127W AC Adapter for Microsoft Pro 6 7 8 9 Surface Pro x Surface Pro 7+ Surface Go 2/3 Surface Laptop Studio with EU power cable
| SKU | USY-00002-BTI |
|---|---|
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Microsoft |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 127 W |
| Output voltage | 15 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Microsoft Pro 6, 7, 8, 9, Surface Pro X, Surface Pro 7+, Surface Go 2/3 |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 127 W |
| Output voltage | 15 V |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Microsoft |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Microsoft Pro 6, 7, 8, 9, Surface Pro X, Surface Pro 7+, Surface Go 2/3 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Included power plug types | EU |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
BTI 127W AC Adapter for Microsoft Pro...
£49.69
£41.41
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Popular
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Recommended
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
USY-00002-BTI
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
BTI
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|