BTI 200W AC Adapter for HP Envy 15-EP HP Gaming Laptop 15 16 Zbook 15 G5 G6 with 4.5mm x 3.0mm connector. UK power cable
£94.64
£78.87
200W AC Adapter for HP Envy 15-EP HP Gaming Laptop 15 16 Zbook 15 G5 G6 with 4.5mm x 3.0mm connector. UK power cable
| SKU | L74881-001-BTI-UK |
|---|---|
| EAN | 5059902030771 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
Origin Storage 200W AC ADAPTER F/HP ENVY 15-EP power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 200 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 200 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Included power plug types | UK |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
BTI 200W AC Adapter for HP Envy 15-EP...
£94.64
£78.87
|
Popular
HP 693707-001 power adapter/inverter I...
£115.20
£96.00
|
HP 437796-001 power adapter/inverter I...
£122.40
£102.00
|
Recommended
Origin Storage AC Adapter PWS M6500 EU...
£100.32
£83.60
|
Bestseller
Lenovo ThinkPad 135W AC power adapter/...
£123.91
£103.26
|
Axis 5030-062 power adapter/inverter I...
£119.36
£99.47
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
L74881-001-BTI-UK
|
693707-001
|
437796-001
|
PA-9E-EU
|
4X20E50566
|
5030-062
|
| Manufacturer |
BTI
|
HP
|
HP
|
Origin Storage
|
Lenovo
|
Axis
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Camera
|