BTI Lamp for Epson EB-420 EB-425W EB-900 EB-905 EB-93 EB-95 POWERLITE 420 POWERLITE 425W POWERLITE 95 200W
£101.00
£84.17
Lamp for Epson EB-420 EB-425W EB-900 EB-905 EB-93 EB-95 POWERLITE 420 POWERLITE 425W POWERLITE 95 200W
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| SKU | V13H010L60-BTI |
| EAN | 5056006154747 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
| OEM code | V13H010L60 |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 200 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | PowerLite 420, 425W, 905, 92, 93, 93+, 95, 96W |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatible products | V13H010L60 |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | PowerLite 420, 425W, 905, 92, 93, 93+, 95, 96W |
| OEM code | V13H010L60 |
| Other features | |
| Compatible products | V13H010L60 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
BTI Lamp for Epson EB-420 EB-425W EB-9...
£101.00
£84.17
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
V13H010L60-BTI
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
BTI
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
Epson
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|