BTI Lamp for HITACHI CP-WU8440 OEM: DT01281 CPWX8240LAMP
£128.69
£107.24
Lamp for HITACHI CP-WU8440 OEM: DT01281 CPWX8240LAMP
| Brand compatibility | Hitachi |
|---|---|
| SKU | DT01281-BTI |
| EAN | 5059902020628 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 245 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Hitachi |
| Bulb power | 245 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | CP-WU8440, CP-WX8240, CP-WX8240A, CP-X815 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Compatibility | CP-WU8440, CP-WX8240, CP-WX8240A, CP-X815 |
You may also be interested in
| Product |
BTI Lamp for HITACHI CP-WU8440 OEM: DT...
£128.69
£107.24
|
Recommended
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Hot Product
Dukane 456-8420 projector lamp 196 W DLP
£175.82
£146.52
|
New
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Bestseller
Hitachi DT01461 projector lamp
£175.82
£146.52
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DT01281-BTI
|
5811116781-SU
|
456-8420
|
SP.8TU01GC01
|
DT01461
|
MC.JF711.001
|
| Manufacturer |
BTI
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|
| Brand compatibility |
Hitachi
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|