BTI Lamp for INFOCUS IN122a OEM: SP-LAMP-087
£105.88
£88.23
Lamp for INFOCUS IN122a OEM: SP-LAMP-087
| Brand compatibility | Infocus |
|---|---|
| SKU | SP-LAMP-087-BTI |
| EAN | 5059902021182 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 190 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
|---|---|
| OEM code | SP-LAMP-087 |
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 190 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | IN122A, IN124A, IN126A, IN2128HDA, IN124STA |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | IN122A, IN124A, IN126A, IN2128HDA, IN124STA |
| OEM code | SP-LAMP-087 |
You may also be interested in
| Product |
BTI Lamp for INFOCUS IN122a OEM: SP-LA...
£105.88
£88.23
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
SP-LAMP-087-BTI
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
BTI
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
Infocus
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|