BTI Lamp NEC ImagePro 6752WU OEM: NP26LP
£142.78
£118.98
Lamp NEC ImagePro 6752WU OEM: NP26LP
| Brand compatibility | NEC |
|---|---|
| SKU | NP26LP-BTI |
| EAN | 5059902020994 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 350 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
|---|---|
| OEM code | NP26LP |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 350 W |
| Lamp type | UHP |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | ImagePro 6752WU, 6752WUA, 6757W, 6757WA 6757W-L |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | ImagePro 6752WU, 6752WUA, 6757W, 6757WA 6757W-L |
| OEM code | NP26LP |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
BTI Lamp NEC ImagePro 6752WU OEM: NP26LP
£142.78
£118.98
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
New
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NP26LP-BTI
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
| Manufacturer |
BTI
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
| Brand compatibility |
NEC
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|