BTI Projector lamp EPSON EB-G6250W 380wh
£152.41
£127.01
Projector lamp EPSON EB-G6250W 380wh
| Brand compatibility | Infocus |
|---|---|
| SKU | V13H010L76-BTI |
| EAN | 5059902009098 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 380 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp (economic mode) | 4000 h |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 380 W |
| Lamp type | UHE |
| Service life of lamp (economic mode) | 4000 h |
| Compatibility | Infocus EB-G6050W, EB-G6150 |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | Infocus EB-G6050W, EB-G6150 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
BTI Projector lamp EPSON EB-G6250W 380wh
£152.41
£127.01
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
New
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
V13H010L76-BTI
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
| Manufacturer |
BTI
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
| Brand compatibility |
Infocus
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|