BTI Projector LAMP for NEC M230X M260W M260WS M260X M260XS M260XSG M300 M300X M300XC NP-M230X NP-M260W NP-M260X NP-M300X
£105.88
£88.23
Projector LAMP for NEC M230X M260W M260WS M260X M260XS M260XSG M300 M300X M300XC NP-M230X NP-M260W NP-M260X NP-M300X
| Brand compatibility | NEC |
|---|---|
| SKU | NP15LP-BTI |
| EAN | 5056006144540 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 180 W |
| Lamp type | NSHA |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
| OEM code | NP15LP |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 180 W |
| Lamp type | NSHA |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | M230X, M260W, M260WS, M260X, M260XS, M260XSG, M300 |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatible products | NP15LP |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | M230X, M260W, M260WS, M260X, M260XS, M260XSG, M300 |
| OEM code | NP15LP |
| Other features | |
| Compatible products | NP15LP |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
BTI Projector LAMP for NEC M230X M260W...
£105.88
£88.23
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NP15LP-BTI
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
BTI
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
NEC
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|