BTI Projector lamp for NEC NP300 NP400 NP410W NP500 NP500W NP510W
£102.62
£85.52
Projector lamp for NEC NP300 NP400 NP410W NP500 NP500W NP510W
| SKU | NP07LP-BTI |
|---|---|
| EAN | 5055146637448 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | In Stock |
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Lamp type | NSH |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
| OEM code | NP07LP |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 210 W |
| Lamp type | NSH |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | NEC NP300, NP400, NP410W |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | NEC NP300, NP400, NP410W |
| OEM code | NP07LP |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
BTI Projector lamp for NEC NP300 NP400...
£102.62
£85.52
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
NP07LP-BTI
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
BTI
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
NEC
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|