Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure AV Conference Capsule Black
£273.60
£228.00
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure AV Conference Capsule Black
- Sleek metal frame
- Quick keyed access
- Concealed storage space for cables and battery
- 30° table top
- 60° wall mounted viewing angle
- Built-in cable lock slot
| SKU | 341B11GAPX9B |
|---|---|
| EAN | 0810157340429 |
| Manufacturer | Compulocks |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Product colour | Black |
| Minimum screen size | 27.9 cm (11") |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
| Brand compatibility | Samsung |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | Galaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B |
| Product colour | Black |
| Minimum screen size | 27.9 cm (11") |
| Maximum screen size | 27.9 cm (11") |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
£273.60
£228.00
|
New
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec...
£294.12
£245.10
|
Hot Product
Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
£370.20
£308.50
|
Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
£231.50
£192.92
|
Recommended
Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
£283.86
£236.55
|
Popular
Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
£283.86
£236.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
341B11GAPX9B
|
7160-0818-04
|
140B830IPMSB
|
341B830IPMSB
|
TCDP04830IPMSB
|
TCDP01830IPMSB
|
| Manufacturer |
Compulocks
|
Gamber-Johnson
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
Compulocks
|
| Product colour |
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|
Black
|