CoreParts CPPF00001 projector accessory
£21.05
£17.54
Projector filter for Epson EB-1930, EB-1935, EB-1940W, EB-1945W, EB-1950, EB-1955, EB-1960, EB-1965, EB-1970W, EB-1975W, EB-1980WU, EB-1985WU, EB-2040, EB-2055, EB-2065, EB-2140W, EB-2155W, EB-2165W, EB-2245U, EB-2250U
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | CPPF00001 |
|---|---|
| EAN | 5715063465585 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Filters for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | EB-2250U, |
| Weight & dimensions | |
| Width | 133 mm |
| Depth | 111 mm |
| Height | 104 mm |
| Package width | 133 mm |
| Package depth | 111 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package weight | 200 g |
| Weight | 200 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | EB-2250U, |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts CPPF00001 projector accessory
£21.05
£17.54
|
Sony 387577701 projector accessory Fil...
£22.62
£18.85
|
Sony 387577702 projector accessory Fil...
£23.94
£19.95
|
3M MU05611 projector accessory Filter...
£28.01
£23.34
|
NEC 24J35461 / 24J36911 FILTER (NO HOU...
£29.87
£24.89
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CPPF00001
|
387577701
|
387577702
|
MU05611
|
24J35461 / 24J36911 Filter (No Housing)
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Sony
|
Sony
|
3M
|
NEC
|
| Product type |
N/A
|
Filter Kit
|
Filter Kit
|
Filter Kit
|
Filter Kit
|
| Brand compatibility |
Epson
|
Sony
|
Sony
|
Any brand
|
NEC
|