CoreParts MBXAP-MAG1-CABLE power adapter/inverter White
£15.12
£12.60
Magsafe1 for USB-C Adapter Cable Length - 1.8meter, White
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 18 month Warranty
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | MBXAP-MAG1-CABLE |
| EAN | 5704174251101 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
CoreParts offers a wide range of accessories for your laptop, tablet, and mobile phones. The quality & performance of all these accessories match the original parts where fair prices are value added from CoreParts.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Design | |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 90 g |
| Width | 80 mm |
| Depth | 100 mm |
| Height | 40 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 100 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MBXAP-MAG1-CABLE power adapt...
£15.12
£12.60
|
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.02
£17.52
|
2-Power AC Adapter 9.5V 24W inc. mains...
£21.17
£17.64
|
2-Power DC Car Adapter 19v 2.1A
£19.58
£16.32
|
Popular
2-Power Car-Air DC Adapter 19V
£21.54
£17.95
|
Hot Product
Lenovo 0B47045 power adapter/inverter...
£22.27
£18.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXAP-MAG1-CABLE
|
8-0935
|
CAA0710F-UK
|
CCC0720G
|
CAC0716A
|
0B47045
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Datalogic
|
2-Power
|
2-Power
|
2-Power
|
Lenovo
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
auto
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Scanner
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|