CoreParts MBXHP-CO0004 power adapter/inverter Black
£21.60
£18.00
Conversion Cable HP Straight Convert 7.4*5.0 to 4.5*3.0 - Straight plug
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 18 month Warranty
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | MBXHP-CO0004 |
| EAN | 5706998711397 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offers a range of covers, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 10 g |
| Width | 80 mm |
| Depth | 40 mm |
| Height | 120 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 108 mm |
| Package depth | 94 mm |
| Package height | 24 mm |
| Package weight | 14 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MBXHP-CO0004 power adapter/i...
£21.60
£18.00
|
Popular
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£28.32
£23.60
|
Bestseller
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£25.40
£21.17
|
Hot Product
DELL N6M8J power adapter/inverter Indo...
£26.98
£22.48
|
New
Acer AC Adaptor 65W power adapter/inve...
£32.38
£26.98
|
Recommended
ASUS 0A001-00340400 power adapter/inve...
£28.56
£23.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MBXHP-CO0004
|
DF263
|
F7970
|
N6M8J
|
KP.06503.005
|
0A001-00340400
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
DELL
|
DELL
|
DELL
|
Acer
|
ASUS
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Universal
|