CoreParts ML10207 projector lamp 220 W
£68.64
£57.20
Projector Lamp for Hitachi 220 Watt, 2000 Hours fit or Hitachi CP-X200, CP-X205, CP-X300, CP-X305, CP-X308, CP-X400, ED-X30
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Hitachi |
|---|---|
| SKU | ML10207 |
| EAN | 5704327619116 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 220 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Bulb power | 220 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | CP-X200, CP-X205, CP-X300, CP-X305, CP-X308, CP-X400, CP-X417, CP-X467, ED-X30, ED-X32 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 123 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 112 mm |
| Weight | 230 g |
| Package width | 123 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 234 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Hitachi |
| Compatibility | CP-X200, CP-X205, CP-X300, CP-X305, CP-X308, CP-X400, CP-X417, CP-X467, ED-X30, ED-X32 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 123 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 234 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts ML10207 projector lamp 220 W
£68.64
£57.20
|
Diamond Lamps Lamp 3522B003AA
£68.58
£57.15
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X56 Projector
£97.04
£80.87
|
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX30...
£68.58
£57.15
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for NEC M230X:M260W...
£68.69
£57.24
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LW41:L...
£97.04
£80.87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML10207
|
456-8755J-DL
|
78-6972-0050-5-DL
|
DT01021-DL
|
NP15LP-DL
|
003-120730-01-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Hitachi
|
Dukane
|
3M
|
Hitachi
|
NEC
|
Christie
|