CoreParts ML10520 projector lamp
£174.60
£145.50
Projector Lamp for BenQ fit for BenQ Projector MP511+
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML10520 |
|---|---|
| EAN | 5704327678601 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Compatibility | BenQ: MP511+ |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Compatibility | BenQ: MP511+ |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Packaging data | |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML10520 projector lamp
£174.60
£145.50
|
Popular
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Hot Product
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
New
Dukane 456-8420 projector lamp 196 W DLP
£175.82
£146.52
|
Recommended
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Bestseller
Hitachi DT01461 projector lamp
£175.82
£146.52
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML10520
|
5811116781-SU
|
DT01411
|
456-8420
|
SP.8TU01GC01
|
DT01461
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Hitachi
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Vivitek
|
Hitachi
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|