CoreParts ML10760 projector lamp 200 W
£42.12
£35.10
Projector Lamp for Hitachi 200 Watt, 2000 Hours fit for Hitachi Projector CP-X260, CP-X265, CP-X267, CP-X268, PJ-658
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Hitachi |
|---|---|
| SKU | ML10760 |
| EAN | 5704327612636 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | CP-X260, CP-X265, CP-X267, CP-X268, PJ-658 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 135 mm |
| Height | 115 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 160 g |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 260 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Hitachi |
| Compatibility | CP-X260, CP-X265, CP-X267, CP-X268, PJ-658 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 135 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 115 mm |
| Package weight | 260 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML10760 projector lamp 200 W
£42.12
£35.10
|
Recommended
Hitachi Replacement Lamp 250 W project...
£36.07
£30.06
|
Popular
Panasonic ET-LAD57 projector lamp 275...
£48.53
£40.44
|
New
NEC NP17LP-UM projector lamp 265 W
£36.40
£30.33
|
Hot Product
Diamond Lamps Lamp 456-8104
£56.22
£46.85
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-A222...
£56.22
£46.85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML10760
|
DT00091
|
ET-LAD57
|
NP17LP-UM
|
456-8104-DL
|
DT01181-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Hitachi
|
Panasonic
|
NEC
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Hitachi
|
N/A
|
N/A
|
NEC
|
Dukane
|
Hitachi
|