CoreParts ML10818 projector lamp 184 W
£53.04
£44.20
Projector Lamp for Mitsubishi 230 / 184 Watt, 2000 Hours SD430, XD430, XD430U, XD435, XD435U
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| SKU | ML10818 |
| EAN | 5704327626510 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 184 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
| Bulb power | 184 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | SD430, XD430, XD430U, XD435 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 110 mm |
| Height | 95 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 120 g |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 220 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Mitsubishi Electric |
| Compatibility | SD430, XD430, XD430U, XD435 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 220 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML10818 projector lamp 184 W
£53.04
£44.20
|
Popular
Panasonic ET-LAD57 projector lamp 275...
£48.53
£40.44
|
Diamond Lamps Lamp 3522B003AA
£68.58
£57.15
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX30...
£68.58
£57.15
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for NEC M230X:M260W...
£68.69
£57.24
|
Diamond Lamps Lamp 456-8404
£76.39
£63.66
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML10818
|
ET-LAD57
|
456-8755J-DL
|
DT01021-DL
|
NP15LP-DL
|
456-8406-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Panasonic
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Mitsubishi Electric
|
N/A
|
Dukane
|
Hitachi
|
NEC
|
Dukane
|