CoreParts ML12126 projector lamp 220 W
£93.60
£78.00
Projector Lamp for Epson 3000 Hours, 220 Watt Fit for Epson EB-440W, EB-450W, EB-450Wi, EB-455Wi, EB-460, EB-460I, EB-465I
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Epson |
|---|---|
| SKU | ML12126 |
| EAN | 5704327799207 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 220 W |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Epson |
| Bulb power | 220 W |
| Service life of lamp | 1500 h |
| Compatibility | Epson Brightlink 450W, 450WI, 455WI |
| Weight & dimensions | |
| Width | 133 mm |
| Height | 105 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 133 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 198 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Epson Brightlink 450W, 450WI, 455WI |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 133 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 105 mm |
| Package weight | 198 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML12126 projector lamp 220 W
£93.60
£78.00
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LX400:...
£139.27
£116.06
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X95i Projector
£139.27
£116.06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12126
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
003-120457-01-DL
|
78-6969-9998-2-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Epson
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Christie
|
3M
|