CoreParts ML12402 projector lamp 330 W
£111.60
£93.00
Projector Lamp for BenQ 3500 Hours, 350 Watt fit for BenQ Projector MX505, MS521P, MS514H, MS504, MX570
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML12402 |
| EAN | 5712505064269 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 330 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Benq |
| Bulb power | 330 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | MS521P |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Benq |
| Compatibility | MS521P |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts ML12402 projector lamp 330 W
£111.60
£93.00
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Bestseller
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LX400:...
£139.27
£116.06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12402
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
003-120457-01-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Benq
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|
Christie
|