CoreParts ML12469 projector lamp 240 W
£214.20
£178.50
Projector Lamp for BenQ 240 Wat, 3000 Hours fit for BenQ MW526, TW523P, TW526, MS514H, MS524
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML12469 |
| EAN | 5712505330388 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 240 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Benq |
| Bulb power | 240 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Benq |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML12469 projector lamp 240 W
£214.20
£178.50
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£315.28
£262.73
|
Bestseller
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
New
3M 78-6972-0050-5 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
Recommended
Hitachi DT01171 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12469
|
20-01032-20
|
DT01411
|
SP.8TU01GC01
|
78-6972-0050-5
|
DT01171
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
SMART Technologies
|
Hitachi
|
Optoma
|
3M
|
Hitachi
|
| Brand compatibility |
Benq
|
N/A
|
Hitachi
|
Optoma
|
3M
|
N/A
|