CoreParts ML12473 projector lamp 210 W
£91.80
£76.50
Projector Lamp for BenQ 210 Wat, 4000 Hours fit for BenQ MH630, MH680, TH680
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML12473 |
| EAN | 5712505435571 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Benq |
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | MH680 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 132 mm |
| Height | 103 mm |
| Depth | 110 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 132 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 103 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Benq |
| Compatibility | MH680 |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 132 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 103 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML12473 projector lamp 210 W
£91.80
£76.50
|
New
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X56 Projector
£97.04
£80.87
|
Diamond Lamps Lamp for VIEWSONIC PJ758...
£104.82
£87.35
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LW41:L...
£97.04
£80.87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12473
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
78-6972-0050-5-DL
|
RLC-031-DL
|
003-120730-01-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Benq
|
Acer
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Benq
|
Benq
|
N/A
|
3M
|
Viewsonic
|
Christie
|