CoreParts ML12558 projector lamp 340 W
£293.40
£244.50
Projector Lamp for Infocus 4000 hours, 340 Watt fit for Infocus Projector IN3130a Series, IN3134a,IN3136a, IN3138HDa
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Infocus |
|---|---|
| SKU | ML12558 |
| EAN | 5712505809730 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 340 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Infocus |
| Bulb power | 340 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | IN3130a, IN3134a,IN3136a, IN3138HDa |
| Weight & dimensions | |
| Width | 90 mm |
| Height | 75 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Infocus |
| Compatibility | IN3130a, IN3134a,IN3136a, IN3138HDa |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML12558 projector lamp 340 W
£293.40
£244.50
|
New
Dukane 456-8954H projector lamp 260 W...
£323.72
£269.77
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£315.28
£262.73
|
Bestseller
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
BenQ Lamp for PB7110/PB7100 projector...
£341.56
£284.63
|
Recommended
3M 78-6972-0050-5 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12558
|
456-8954H
|
20-01032-20
|
DT01411
|
59.J8401.CG1
|
78-6972-0050-5
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Dukane
|
SMART Technologies
|
Hitachi
|
Benq
|
3M
|
| Brand compatibility |
Infocus
|
Dukane
|
N/A
|
Hitachi
|
N/A
|
3M
|