CoreParts ML12748 projector lamp 190 W
£68.64
£57.20
Projector Lamp for Vivitek 5000 hours, 190 Watt fit for Vivitek Projector D551, D552, D555, DH559ST
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Vivitek |
|---|---|
| SKU | ML12748 |
| EAN | 5711783907275 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 190 W |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Features | |
| OEM code | 5811118154-SVV |
| Brand compatibility | Vivitek |
| Bulb power | 190 W |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | D551, D552, D555, DH559ST |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Vivitek |
| Compatibility | D551, D552, D555, DH559ST |
| Package type | Box |
| OEM code | 5811118154-SVV |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts ML12748 projector lamp 190 W
£68.64
£57.20
|
Diamond Lamps Lamp 3522B003AA
£68.58
£57.15
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X56 Projector
£97.04
£80.87
|
Diamond Lamps Lamp for HITACHI CP-WX30...
£68.58
£57.15
|
Bestseller
Diamond Lamps Lamp for NEC M230X:M260W...
£68.69
£57.24
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LW41:L...
£97.04
£80.87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12748
|
456-8755J-DL
|
78-6972-0050-5-DL
|
DT01021-DL
|
NP15LP-DL
|
003-120730-01-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Vivitek
|
Dukane
|
3M
|
Hitachi
|
NEC
|
Christie
|