CoreParts ML12756 projector lamp 260 W
£102.60
£85.50
Projector Lamp for Dell 3000 hours, 260 Watt fit for Dell Projector S560P, S560T
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML12756 |
|---|---|
| EAN | 5711783929260 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 260 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Features | |
| Country of origin | China |
| Bulb power | 260 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging data | |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML12756 projector lamp 260 W
£102.60
£85.50
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Popular
BenQ SKU-LAMPMW621ST.001 projector lamp
£123.08
£102.57
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12756
|
5811116781-SU
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
5J.JAR05.001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Benq
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Benq
|