CoreParts ML12815 projector lamp 320 W
£336.60
£280.50
Projector Lamp for Panasonic 4000 hours, 320 watt fit for Panasonic PT-EW550, EW650, EX520, EX620, EZ590, FW530, FX500, FZ570
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Panasonic |
|---|---|
| SKU | ML12815 |
| EAN | 5706998922052 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 320 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
| OEM code | ET-LAEF100 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Bulb power | 320 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | PT-EW550, EW650, EX520, EX620, EZ590, FW530, FX500, FZ570 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 200 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Panasonic |
| Compatibility | PT-EW550, EW650, EX520, EX620, EZ590, FW530, FX500, FZ570 |
| Package type | Box |
| OEM code | ET-LAEF100 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 200 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Package type | Box |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML12815 projector lamp 320 W
£336.60
£280.50
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£315.28
£262.73
|
BenQ Lamp for PB7110/PB7100 projector...
£341.56
£284.63
|
New
3M 78-6972-0050-5 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
Recommended
Hitachi DT01171 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
InFocus Replacement Lamp for, IN5122,...
£317.26
£264.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12815
|
20-01032-20
|
59.J8401.CG1
|
78-6972-0050-5
|
DT01171
|
SP-LAMP-064
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
SMART Technologies
|
Benq
|
3M
|
Hitachi
|
Infocus
|
| Brand compatibility |
Panasonic
|
N/A
|
N/A
|
3M
|
N/A
|
Infocus
|