CoreParts ML12833 projector lamp 250 W
£124.20
£103.50
Projector Lamp for NEC 4000hours, 250Watt, Original Lamp for P554U, P554W & P603X
| Brand compatibility | NEC |
|---|---|
| SKU | ML12833 |
| EAN | 5704174242833 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Features | |
| OEM code | 100014748 |
| Brand compatibility | NEC |
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | P554U, P554W, P603X |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 250 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | NEC |
| Compatibility | P554U, P554W, P603X |
| OEM code | 100014748 |
| Packaging data | |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 250 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML12833 projector lamp 250 W
£124.20
£103.50
|
Recommended
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12833
|
5811116781-SU
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
| Brand compatibility |
NEC
|
Vivitek
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|