CoreParts ML12874 projector lamp
£136.80
£114.00
Projector Lamp for BENQ
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML12874 |
| EAN | 5704174565499 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
for HT1070A, MH530FHD, MH534, MH535, MH535A, MH535FHD, MS508, MS521H, MS524AE, MS531, MS531P, MS535, MS535A, MW526AE, MW533, MW535, MW535A, MX508, MX532, MX532P, MX535, TH534, TH535, TW533, TW535, W1050, W1050S,.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML12874 projector lamp
£136.80
£114.00
|
Hot Product
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
New
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12874
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
NP28LP
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
NEC
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
NEC
|