CoreParts ML12889 projector lamp
£203.40
£169.50
Projector Lamp for OPTOMA for EH460, EH460ST, EH461, EH465, EH470, W460, W460ST, W461, WU465, WU470, X460, X461,
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Optoma |
|---|---|
| SKU | ML12889 |
| EAN | 5704174565642 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts ML12889 projector lamp
£203.40
£169.50
|
Popular
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
Recommended
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
Bestseller
NEC NP30LP projector lamp
£202.00
£168.33
|
New
NEC NP26LP projector lamp
£293.76
£244.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12889
|
DT01411
|
SP.8TU01GC01
|
NP28LP
|
NP30LP
|
NP26LP
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Hitachi
|
Optoma
|
NEC
|
NEC
|
NEC
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Hitachi
|
Optoma
|
NEC
|
NEC
|
NEC
|