CoreParts ML12900 projector lamp
£129.60
£108.00
Projector Lamp for VIVITEK for BS564, BW566(F2), BX565, DH268, DS262, DW265, DW282-ST, DW28BSTAA, DX263, DX281-ST, DX28ASTAA, DX28BSTAA,
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML12900 |
|---|---|
| EAN | 5704174565758 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts ML12900 projector lamp
£129.60
£108.00
|
Bestseller
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
New
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
Recommended
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12900
|
5811116781-SU
|
SP.8TU01GC01
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Vivitek
|
Optoma
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|