CoreParts ML13045 projector lamp
£126.00
£105.00
Projector Lamp for RICOH for PJ WX3340, PJ WX3340N, PJ WX4240N, PJ X3340, PJ X3340N, PJ X4240N,
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML13045 |
|---|---|
| EAN | 5704174567202 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML13045 projector lamp
£126.00
£105.00
|
Recommended
Vivitek 5811116781-SU projector lamp 2...
£147.23
£122.69
|
Hot Product
Dukane 456-8420 projector lamp 196 W DLP
£175.82
£146.52
|
New
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£186.00
£155.00
|
Bestseller
Hitachi DT01461 projector lamp
£175.82
£146.52
|
Popular
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML13045
|
5811116781-SU
|
456-8420
|
SP.8TU01GC01
|
DT01461
|
MC.JF711.001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Vivitek
|
Dukane
|
Optoma
|
Hitachi
|
Acer
|