CoreParts ML13157 projector lamp
£351.54
£292.95
Projector Lamp for BARCO for iQ 300 (Dual), iQ G300 (Dual), iQ R300 (Dual), iQ300 Series (Dual),
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML13157 |
|---|---|
| EAN | 5704174568322 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML13157 projector lamp
£351.54
£292.95
|
New
Dukane 456-8954H projector lamp 260 W...
£323.72
£269.77
|
Popular
SMART Technologies 20-01032-20 project...
£315.28
£262.73
|
BenQ Lamp for PB7110/PB7100 projector...
£341.56
£284.63
|
Recommended
3M 78-6972-0050-5 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
Bestseller
Hitachi DT01171 projector lamp 245 W
£317.26
£264.38
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML13157
|
456-8954H
|
20-01032-20
|
59.J8401.CG1
|
78-6972-0050-5
|
DT01171
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Dukane
|
SMART Technologies
|
Benq
|
3M
|
Hitachi
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Dukane
|
N/A
|
N/A
|
3M
|
N/A
|