CoreParts ML13599 projector lamp
£205.20
£171.00
Projector Lamp for EPSON
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| SKU | ML13599 |
|---|---|
| EAN | 5704174572749 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
for EMP-732, EMP-737, EMP-740, EMP-745, EMP-750, EMP-750C, EMP-755, EMP-760, EMP-760C, EMP-765, Powerlite 732, Powerlite 732c, Powerlite 737, Powerlite 737c, Powerlite 740, Powerlite 740c, Powerlite 745, Powerlite 745c, Powerlite 750C, Powerlite 755, Powerlite 755C, Powerlite 760C, Powerlite 765, Powerlite 765C,.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts ML13599 projector lamp
£205.20
£171.00
|
Hot Product
Hitachi DT01411 projector lamp 250 W UHP
£259.63
£216.36
|
Recommended
Optoma SP.8TU01GC01 projector lamp 190 W
£176.71
£147.26
|
Popular
NEC NP28LP projector lamp
£164.27
£136.89
|
Bestseller
NEC NP30LP projector lamp
£202.00
£168.33
|
New
NEC NP26LP projector lamp
£293.76
£244.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML13599
|
DT01411
|
SP.8TU01GC01
|
NP28LP
|
NP30LP
|
NP26LP
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Hitachi
|
Optoma
|
NEC
|
NEC
|
NEC
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Hitachi
|
Optoma
|
NEC
|
NEC
|
NEC
|