CoreParts ML13827 projector lamp 240 W
£101.54
£84.62
Projector Lamp for Vivitek, 240W 6000Hours, for DW770UST, DW770UST, DW771USTi, DW771USTi
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Vivitek |
|---|---|
| SKU | ML13827 |
| EAN | 5715063071458 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 240 W |
| Service life of lamp | 6000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Vivitek |
| Bulb power | 240 W |
| Service life of lamp | 6000 h |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Vivitek |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML13827 projector lamp 240 W
£101.54
£84.62
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LX400:...
£139.27
£116.06
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X95i Projector
£139.27
£116.06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML13827
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
003-120457-01-DL
|
78-6969-9998-2-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
Vivitek
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Christie
|
3M
|