CoreParts ML13842 projector lamp
£97.44
£81.20
Projector Lamp for BenQ MH733, TH671ST
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML13842 |
| EAN | 5715063156872 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 90 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 200 g |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
CoreParts ML13842 projector lamp
£97.44
£81.20
|
New
Acer 190W P-VIP projector lamp
£139.85
£116.54
|
BenQ 5J.J6H05.001 projector lamp
£127.68
£106.40
|
Popular
Acer EC.JDW00.001 projector lamp 190 W...
£127.68
£106.40
|
Recommended
Diamond Lamps Lamp for CHRISTIE LX400:...
£139.27
£116.06
|
Diamond Lamps Lamp for 3M X95i Projector
£139.27
£116.06
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML13842
|
MC.JF711.001
|
5J.J6H05.001
|
EC.JDW00.001
|
003-120457-01-DL
|
78-6969-9998-2-DL
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Acer
|
Benq
|
Acer
|
Diamond Lamps
|
Diamond Lamps
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Acer
|
Benq
|
N/A
|
Christie
|
3M
|