CoreParts MSP131132 toner cartridge
£23.08
£19.23
PK1012HC Toner Cartridge 12K for UTAX, Triumph-Adler, Olivetti P-4020MFP/4025w MFP/4026iw MFP D, P-4025w MFP/4026iw MFP, 4023/4024MF
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP131132 |
|---|---|
| EAN | 5715063451816 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Depth | 340 mm |
| Height | 350 mm |
| Package depth | 320 mm |
| Package weight | 860 g |
| Weight | 450 g |
| Package width | 125 mm |
| Package height | 110 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package depth | 320 mm |
| Package weight | 860 g |
| Package width | 125 mm |
| Package height | 110 mm |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP131132 toner cartridge
£23.08
£19.23
|
Hot Product
HP Q3960A/122A Toner black, 5K pages/5...
£27.49
£22.91
|
Recommended
AgfaPhoto APTBTN325BE toner cartridge...
£34.32
£28.60
|
Popular
Xerox 106R02260 Toner magenta, 1K page...
£33.82
£28.18
|
Bestseller
Xerox 108R01124 Toner waste box, 30K p...
£24.96
£20.80
|
Lexmark 70C2XME/702XM Toner-kit magent...
£45.24
£37.70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP131132
|
Q3960A
|
APTBTN325BE
|
106R02260
|
108R01124
|
70C2XME
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
AgfaPhoto
|
Xerox
|
Xerox
|
Lexmark
|
| Printing colours |
N/A
|
Black
|
Black
|
Magenta
|
N/A
|
Magenta
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP
|
N/A
|
HP
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
Original
|
N/A
|
Compatible
|
N/A
|
Original
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|
N/A
|
N/A
|