CoreParts MSP141556 toner cartridge
£33.05
£27.54
TNP79Y/TNP80Y/TNP81Y Toner Cartridge-Chemical 9K for KONICA MINOLTA Bizhub C3350i/C4050i/C3320i/C3300i/C4000i
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP141556 |
|---|---|
| EAN | 5715063451120 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 93 mm |
| Depth | 106 mm |
| Height | 153 mm |
| Package weight | 320 g |
| Weight | 163 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 320 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP141556 toner cartridge
£33.05
£27.54
|
New
HP Q3960A/122A Toner black, 5K pages/5...
£27.49
£22.91
|
HP Q7583A/503A Toner cartridge magenta...
£42.12
£35.10
|
Bestseller
HP C9722A/641A Toner cartridge yellow,...
£37.44
£31.20
|
Popular
HP Q7582A/503A Toner cartridge yellow,...
£42.12
£35.10
|
Hot Product
HP Q2613X/13X Toner cartridge black hi...
£45.88
£38.23
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP141556
|
Q3960A
|
Q7583A
|
C9722A
|
Q7582A
|
Q2613X
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
| Printing colours |
N/A
|
Black
|
Magenta
|
Yellow
|
Yellow
|
Black
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
HP
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|