CoreParts MSP141629 toner cartridge
£27.29
£22.74
Black Extra High Capacity Toner Cartridge-Chemical 10.5K for XEROX VersaLink C405DN/400DN/400N
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP141629 |
|---|---|
| EAN | 5715063451687 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 67 mm |
| Depth | 454 mm |
| Height | 67 mm |
| Package weight | 400 g |
| Weight | 170 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 400 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP141629 toner cartridge
£27.29
£22.74
|
Hot Product
HP Q3960A/122A Toner black, 5K pages/5...
£27.49
£22.91
|
Bestseller
HP C9722A/641A Toner cartridge yellow,...
£37.44
£31.20
|
New
HP CB459A Transfer roller, 150K pages...
£40.56
£33.80
|
Recommended
AgfaPhoto APTBTN325BE toner cartridge...
£34.32
£28.60
|
Popular
Xerox 106R02260 Toner magenta, 1K page...
£33.82
£28.18
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP141629
|
Q3960A
|
C9722A
|
CB459A
|
APTBTN325BE
|
106R02260
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
HP
|
HP
|
AgfaPhoto
|
Xerox
|
| Printing colours |
N/A
|
Black
|
Yellow
|
N/A
|
Black
|
Magenta
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HP
|
HP
|
N/A
|
N/A
|
HP
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
N/A
|
N/A
|
Compatible
|
| Supply type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Single pack
|