CoreParts MSP7788 printer roller
£68.64
£57.20
Primary Charge Roller Assembly Ricoh MPC3003, 3503, 3004, 3504
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP7788 |
|---|---|
| EAN | 5706998666192 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | Aficio MP C3004 Aficio MP C3003 Aficio MP C3503 Aficio MP C3504 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 85 mm |
| Height | 75 mm |
| Weight | 530 g |
| Depth | 466 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 530 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 40 mm |
| Package height | 60 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | Aficio MP C3004 Aficio MP C3003 Aficio MP C3503 Aficio MP C3504 |
| Product colour | Black |
| Package weight | 530 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
CoreParts MSP7788 printer roller
£68.64
£57.20
|
Bestseller
Zebra P1058930-080 printer roller
£64.48
£53.73
|
Hot Product
Zebra P1083320-032 printer roller Prin...
£65.76
£54.80
|
Zebra P1083347-012 printer roller Prin...
£64.51
£53.76
|
Recommended
Honeywell 1-010110-90 printer roller P...
£77.18
£64.32
|
CoreParts MSP211001 printer roller
£91.61
£76.34
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP7788
|
P1058930-080
|
P1083320-032
|
P1083347-012
|
1-010110-90
|
MSP211001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Honeywell
|
CoreParts
|