DELL 450-11849 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
£47.93
£39.94
DELL 450-11849, Laptop, Indoor, 90 W, AC-to-DC, Dell Inspiron XPS 1330 Dell Latitude E4300, E5500, E6400, E6400 ATG, E6400 XFR, E6500 Dell..., Black
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 450-11849 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL 450-11849. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 90 W. Product colour: Black. Cable length: 1 m
| Features | |
|---|---|
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Dell Inspiron XPS 1330 Dell Latitude E4300, E5500, E6400, E6400 ATG, E6400 XFR, E6500 Dell Precision Mobile Workstation M2400 Dell Studio XPS 13, XPS 1340, XPS 16, XPS 1640, XPS 1645, XPS 1647 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Dell Inspiron XPS 1330 Dell Latitude E4300, E5500, E6400, E6400 ATG, E6400 XFR, E6500 Dell Precision Mobile Workstation M2400 Dell Studio XPS 13, XPS 1340, XPS 16, XPS 1640, XPS 1645, XPS 1647 |
| Design | |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
DELL 450-11849 power adapter/inverter...
£47.93
£39.94
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Popular
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Recommended
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-11849
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|