DELL 450-18146 power adapter/inverter Indoor 90 W Black
£47.93
£39.94
Swiss 90W AC Adapter with power cord (Kit)
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | indoor |
| SKU | 450-18146 |
| EAN | 7612392304067 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | DELL Latitude E5530, E6230, E6330, E6430, E6430 ATG, E6430s |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 90 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | DELL Latitude E5530, E6230, E6330, E6430, E6430 ATG, E6430s |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
DELL 450-18146 power adapter/inverter...
£47.93
£39.94
|
Bestseller
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£42.12
£35.10
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Popular
HP AC Smart adapter (90 watt) power ad...
£42.12
£35.10
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Recommended
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-18146
|
469639-003
|
LN9711001
|
613160-001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
Brother
|
HP
|
Brother
|
ASUS
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|