DELL DCWV3 power adapter/inverter Indoor 60 W Black
£93.60
£78.00
USB-C 60 W AC Adapter 1 meter
| SKU | DELL-DCWV3 |
|---|---|
| EAN | 5715328150010 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 60 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | 5320 2-in-1, 5330, 5430, 5530, 7330, 7430, 7530, 9420 2-in-1, 9430 |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 60 W |
| Output voltage | 20 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | 5320 2-in-1, 5330, 5430, 5530, 7330, 7430, 7530, 9420 2-in-1, 9430 |
| Design | |
| Cable length | 1 m |
| Product colour | Black |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 175 g |
| Width | 55 mm |
| Depth | 66 mm |
| Height | 22 mm |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
DELL DCWV3 power adapter/inverter Indo...
£93.60
£78.00
|
Hot Product
HP 693707-001 power adapter/inverter I...
£115.20
£96.00
|
Popular
HP 437796-001 power adapter/inverter I...
£122.40
£102.00
|
Recommended
Origin Storage AC Adapter PWS M6500 EU...
£100.32
£83.60
|
Bestseller
Lenovo ThinkPad 135W AC power adapter/...
£123.91
£103.26
|
Axis 5030-062 power adapter/inverter I...
£119.36
£99.47
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-DCWV3
|
693707-001
|
437796-001
|
PA-9E-EU
|
4X20E50566
|
5030-062
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
HP
|
Origin Storage
|
Lenovo
|
Axis
|
| Power supply type |
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Camera
|