DELL MG0F6 power adapter/inverter Indoor 240 W
£210.60
£175.50
DELL MG0F6, Laptop, Indoor, 240 W, DELL, 1 m, 1 pc(s)
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | DELL-MG0F6 |
| EAN | 5397184877623 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL MG0F6. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 240 W. Cable length: 1 m. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 240 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power | |
| Output power | 240 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
DELL MG0F6 power adapter/inverter Indo...
£210.60
£175.50
|
Panasonic CF-LND8024FD power adapter/i...
£284.98
£237.48
|
Hot Product
Zebra 105934-053 power adapter/inverte...
£203.94
£169.95
|
Popular
DELL 450-18975 power adapter/inverter...
£180.00
£150.00
|
Bestseller
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY p...
£176.51
£147.09
|
Recommended
Cisco PWR-IE50W-AC-L= power adapter/in...
£262.15
£218.46
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-MG0F6
|
CF-LND8024FD
|
105934-053
|
450-18975
|
P1079903-026
|
PWR-IE50W-AC-L=
|
| Manufacturer |
DELL
|
Panasonic
|
Zebra
|
DELL
|
Zebra
|
Cisco
|
| Power supply type |
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|
Label Printer
|
Network switch
|