DELL WX46R power adapter/inverter Indoor 130 W Black
£53.78
£44.82
Danish 130W AC Adapter4.5mm With 1M Power Cord (Kit) PCR
- Offers 130-Watt enough to power and charge your laptop
- Comes bundled with 1meter power cord
- Incorporates a rubber strap for easy cable management and a LED light ring on the DC connector
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 450-AGNP |
| EAN | 5715063408292 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
Stop lugging your AC adapter back and forth between home and office. Get a second AC adapter for your notebook and keep one in the office and one for home or travel.
The 130-Watt AC Adapter from Dell™ is specially designed to meet the power needs of your Dell™ laptop. Packed with of 130-Watt power, this adapter enables you to simultaneously operate your system and charge its battery from electrical power outlets. It comes bundled with 1meter power cord.
The 130-Watt AC Adapter from Dell™ is specially designed to meet the power needs of your Dell™ laptop. Packed with of 130-Watt power, this adapter enables you to simultaneously operate your system and charge its battery from electrical power outlets. It comes bundled with 1meter power cord.
| Features | |
|---|---|
| Output power | 130 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 130 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DELL WX46R power adapter/inverter Indo...
£53.78
£44.82
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-AGNP
|
LN9711001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
| Manufacturer |
DELL
|
Brother
|
Brother
|
ASUS
|
HP
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Label Printer
|
Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|