DELL X0GKN power adapter/inverter Indoor 240 W
£120.60
£100.50
7.4 mm barrel 240 W GaN SFF AC Adapter with 1 meter Power Cord - United Kingdom
| Purpose | PC |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | DELL-X0GKN |
| EAN | 5397184877630 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Output power | 240 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Power | |
| Output power | 240 W |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DELL X0GKN power adapter/inverter Indo...
£120.60
£100.50
|
HP 609945-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Hot Product
HP 693707-001 power adapter/inverter I...
£115.20
£96.00
|
New
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
£147.55
£122.96
|
Popular
HP 397803-001 power adapter/inverter I...
£149.94
£124.95
|
Recommended
HP 437796-001 power adapter/inverter I...
£122.40
£102.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-X0GKN
|
609945-001
|
693707-001
|
105950-076
|
397803-001
|
437796-001
|
| Manufacturer |
DELL
|
HP
|
HP
|
Zebra
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
PC
|
Notebook
|
Notebook
|
Label Printer
|
Notebook
|
N/A
|