DELL X1T92 power adapter/inverter Indoor 130 W Black
£53.78
£44.82
Italian 130W AC Adapter 4.5mm With 1M Power Cord (Kit) PCR
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 450-AGNM |
| EAN | 5397184115244 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 130 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| LED indicators | Yes |
| Compatibility | Precision 15 5000 Series (5510) Precision M3800 XPS 13 9370 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Adjustable output voltage | No |
| Output power | 130 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Power current type | AC-to-DC |
| Connector(s) | 4.5 mm |
| Compatibility | Precision 15 5000 Series (5510) Precision M3800 XPS 13 9370 |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DELL X1T92 power adapter/inverter Indo...
£53.78
£44.82
|
New
Brother LN9711001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Brother LW5095001 power adapter/invert...
£48.36
£40.30
|
Hot Product
ASUS 04G266010610 power adapter/invert...
£46.80
£39.00
|
Popular
HP CB057-60070 power adapter/inverter...
£49.54
£41.28
|
Recommended
Lenovo FRU92P1211 power adapter/invert...
£67.86
£56.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
450-AGNM
|
LN9711001
|
LW5095001
|
04G266010610
|
CB057-60070
|
FRU92P1211
|
| Manufacturer |
DELL
|
Brother
|
Brother
|
ASUS
|
HP
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Label Printer
|
Printer
|
Notebook
|
Printer
|
Notebook
|