Duracell DRS6122 battery charger
£54.82
£45.68
LED Dual DSLR Battery Charger
| SKU | DRS6122 |
|---|---|
| Manufacturer | Duracell |
| Availability | In Stock |
110-240V
| Battery | |
|---|---|
| Battery voltage | 8.4 V |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 111 mm |
| Depth | 125 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 320 g |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 150 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 150 mm |
You may also be interested in
| Product |
Duracell DRS6122 battery charger
£54.82
£45.68
|
Recommended
2-Power CBC9200A battery charger
£41.64
£34.70
|
Bestseller
Makita DC18RC battery charger AC
£45.24
£37.70
|
Popular
Varta -POWERLCD
£39.00
£32.50
|
Honeywell EDA50-CB-2 battery charger AC
£346.25
£288.54
|
Hot Product
Duracell DRC6101 battery charger
£46.34
£38.62
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DRS6122
|
CBC9200A
|
DC18RC
|
57070201451
|
EDA50-CB-2
|
DRC6101
|
| Manufacturer |
Duracell
|
2-Power
|
Makita
|
Varta
|
Honeywell
|
Duracell
|
| Batteries included |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Y
|
N/A
|
N/A
|
| Power source type |
N/A
|
N/A
|
AC
|
N/A
|
AC
|
N/A
|
| Suitable for |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Household battery
|
N/A
|
N/A
|